Міська рада м.Монастирища долучилася до акції «Монетки дітям»!

Дата: 08.09.2021 13:00

Міська рада м.Монастирища долучилася до акції «Монетки дітям», організовану Національний банк України та благодійним фондом Таблеточки. Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям.

З «8» по «29» вересня у холах на першому поверсі обох приміщень міської ради стоятимуть ємності, в які всі охочі можуть кидати монети номіналом у 25 копійок.

Якщо у вас вдома є такі монети, будь ласка, долучайтеся до акції!

Монети у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому і для багатьох з нас втратили свою цінність. Та ми можемо наділити їх великою силою, віддавши на благодійність.

Давайте всі разом допоможемо дітям – зберемо якомога більше монет. Адже кожні 25 копійок наближають онкохвору дитину до одужання. Об'єднаймо сили заради майбутнього для сотень українських дітей – майбутнього України!

Деталі акції та всі додаткові матеріали для збору монет можна знайти на спеціальному сайті https://bit.ly/3ywe2hb