Кампанія з вакцинації триває!

Дата: 08.09.2021 16:28

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 8 вересня у Монастирищенській громаді імунізовано 188 осіб, з них 88 – отримали першу дозу вакцини (13 – CoronaVac, 10 – AstraZeneca і 65 – Pfizer) та 100 – другу дозу вакцини (24 – CoronaVac, 61 – Pfizer і 15 – Moderna).

Мобільна бригада працювала в селах Сатанівка та Летичівка. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто та в  ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей».

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 9 937 осіб, із них 5 187 – уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Щеплення проводиться за попереднім записом. Тож зверніться до свого сімейного лікаря або за телефонуйте за номером 068-256-16-61 і запишіться на вакцинацію.