Аварійно-відновлювальний ремонт дороги в селі Дібрівка

Дата: 09.09.2021 15:10

Внаслідок негоди, яка вирувала в громаді 29 серпня, було пошкоджено ділянку дороги  0241221 Монастирище – Дібрівка (просіла мостова, розмито узбіччя) в с. Дібрівка (в районі греблі). В результаті сильної зливи  на ділянці утворилися великі вибоїни, які ускладнювали проїзд транспорту.

Тож спеціалісти Монастирищенської міської ради направили лист-звернення до Служби місцевих автомобільних доріг у Черкаській області щодо термінового проведення аварійно-відновлювальних робіт на цій дорозі.

Сьогодні підрядна організація ПП «Дорстрой» м. Христинівка виконала аварійно-відновлювальний ремонт щебеневою сумішшю.

Начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Сергій Шудра та помічник міського голови в селах Халаїдове та Дібрівка Іван Омельченко оглянули хід проведення ремонтних робіт.

Роботи по відновленню дорожнього покриття проведено швидко та якісно.