До уваги депутатів міської ради! Оголошення про скликання сесії!

Дата: 10.09.2021 10:35

Шановні депутати Монастирищенської міської ради!

Відповідно до розпорядження міського голови О.Тищенка   16 вересня  2021 року  у залі засідань міської  ради за адресою м.Монастирище, вул.Соборна, 117   скликається  8-ма сесія Монастирищенської міської ради VIII скликання.

Початок засідання о 10 годині.

До порядку денного пленарного засідання вносяться питання:

• Про утворення старостинських  округів та затвердження  Положення про старосту.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3-12/VIIІ «Про бюджет Монастирищенської  міської територіальної громади на 2021 рік» та прогноз бюджету громади на 2022-2024 роки.
  • Про внесення змін до міських програм.
  • Питання регулювання земельних відносин.
  • Про обрання секретаря міської ради.
  • Різне.

Проекти рішень з питань, які внесені до порядку денного 8-ої сесії міської ради, оприлюднені на сайті Монастирищенської міської  територіальної громади  за посиланням  http: monastуrysche-gromada.gov.ua  у  розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії»

Організаційний відділ міської ради