З Днем фізичної культури та спорту!

Дата: 11.09.2021 08:06

Шановні спортсмени, тренери, фахівці галузі фізичної культури та спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який в суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу.

Монастирищенська громада має славетні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих спортивних результатів, що є яскравим підтвердженням статусу фізичної культури та спорту у громаді, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців.

Висловлюємо щиру подяку вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді.

У цей святковий день бажаємо всім шанувальникам фізкультурно-спортивного руху міцного здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!

.