Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 12.09.2021 07:40

Щиро вітаємо  працівників Монастирищенської дільниці Жашківського відділення – філії АТ «Черкасигаз» та всіх автозаправних станцій з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працювало і працює чимало людей, яких у народі називають просто «газовиками». У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте функціонування всіх споживачів, контролюєте безпеку використання природного газу.

Нехай ваша праця завжди приносить вам задоволення, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, вдячних споживачів, затишку і добробуту у родинах.