Відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 13.09.2021 11:43

13 вересня відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням міського голови Олександра Тищенка за участю керівного складу ради, керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету.

Основні питання порядку денного: вакцинація населення, в тому числі стан вакцинації освітян, інвентаризація земельних та водних об’єктів, несанкціоноване спалювання листя, обрізка аварійних дерев, ремонт доріг, підготовка до опалювального сезону тощо.

Про епідемічну ситуацію в місті щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19, про надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та з підозрою на COVID-19   доповідали директор КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» Наталія Мороз та директор КНП «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Редванська.

Слід зауважити, що вже  йде поступове зростання пацієнтів з хворобою COVID-19. Лікарі наголошують, що єдиним дієвим способом зупинення розповсюдження вірусу COVID-19 є вакцинація та нагадують, що  наразі є вакцини в достатній кількості.

Також на нараді було розглянуто ряд інших важливих питань життєдіяльності громади та окреслено завдання, які потребують вирішення найближчим часом.