Перевірка використання державних коштів при народженні дитини

Дата: 15.09.2021 16:58

Фахівці із соціальної роботи  КУ «Центру соціальних служб Монастирищенської міської ради» здійснюють щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Відповідно до списку одержувачів при народженні дитини, які отримали поміч у серпні 2021 року, який було направлено до Центру соціальних служб Управлінням соціального захисту населення, фахівці Центру вибірково обстежують родини. Під час перевірки фахівці звергають свою увагу на те, що придбано для дитини за державні кошти, умови проживання родини, чи забезпечена дитина усім необхідним відповідно до свого віку. Фахівці інформують батьків про те, що гроші повинні бути в повному обсязі витрачені на дитину.  Перевірено 8 родин. В усіх сім'ях  задовольняють потреби дітей та виконують свої обов’язки, відповідно до чинного законодавства.