Привітали працівників лісу зі святом

Дата: 17.09.2021 11:00

Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України. Саме ці люди піклуються про лісові багатства й роблять усе можливе, щоб зберегти та примножити лісові запаси Монастирищини.

Напередодні свята від імені міського голови Олександра Тищенка заступник міського голови Зоряна Заворотна та депутат міської ради Олександр Бойко привітали працівників Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства (директор Анатолій Косянчук) з професійним святом, подякували за їхню велику працю, побажали злагоди у родинах та плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств.

Також Зоряна Володимирівна вручили колективу Грамоту Монастирищенської міської ради та грошовий подарунок. Адже з сезону в сезон колектив стабільно забезпечує високі показники роботи.