Увага! Шановні споживачі природного газу!

Дата: 17.09.2021 15:50

Монастирищенська дільниця Жашківського відділення - філії АТ «Черкасигаз» доводить до Вашого відома, що в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах з 22 вересня 2021р. буде припинено газопостачання будинків вул. Жовтнева, 13, І.Богуна, 30 (3А), 32 (1).

Відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. №2494 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.11.2015р. за №1379/27824, відновлення газопостачання буде проведене за умови:

•  укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт;
  •  підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

Для укладання договору та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Монастирищенської дільниці Жашківського відділення - філії АТ «Черкасигаз» за адресою: вул. Санаторна, 15, м. Монастирище або за телефонами 104 та 2-68-16.

Адміністрація АТ «Черкасигаз»