«Організація та використання бібліотечного фонду. Маркетинговий підхід»

Дата: 20.09.2021 16:36

20 вересня на базі Монастирищенської публічної бібліотеки Монастирищенської міської ради відбувся семінар бібліотечних працівників на тему: «Організація та використання бібліотечного фонду. Маркетинговий підхід».

Семінар відкрила директор Публічної бібліотеки Валентина Григораш та познайомила присутніх з програмою семінару. Завідувачка організаційно-методичним відділом Людмила Пір‘ян розповіла про сучасні форми та методи роботи бібліотек, вимоги по роботі з бібліотечним фондом.

Практичні поради по формуванню, зберіганню, використанню бібліотечного фонду, веденню облікових документів в бібліотеках надала бібліотекар публічної бібліотеки Наталя Грицай. Про підбірки літератури, списання зношеної та застарілої літератури розповіла бібліотекар Лариса Мішечко і  провела огляд нових надходжень літератури.

На годині професійного спілкування бібліотекарі сільських бібліотек-філій обмінялися досвідом роботи бібліотек.