Увага!Карантин!

Дата: 22.09.2021 19:00

З четверга, 23 вересня, на всій території України буде встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, який передбачає ряд обмежень та заборон, зокрема, що й стосується роботи закладів освіти. Так, на виконання рішення Державної комісія ТЕБ та НС в Монастирищенській громаді у звичному режимі працюватимуть лише ті заклади освіти, де не менше 75% працівників вакциновані.

З 23 вересня залишаться працювати такі заклади загальної середньої освіти: школа №2, школа №5, Копіюватський, Шарнопільський, Івахнянський, Княжиківський, Леськівський, Коритнянський.

Філії ЗЗСО – Попуднянська, Аврамівська та Летичівська.

Також заклади дошкільної освіти працюватимуть в селах Летичівка, Теолин, Княжа Криниця, Івахни, Дібрівка, Сатанівка, Княжики, Попудня.

Із позашкільних закладів працюватиме  Дитячо-юнацька спортивна школа.

Заклади, які не працюють, зможуть відновити свою роботу за умови 80% вакцинованих працівників або ж згідно інших рішень Державної комісії ТЕБ та НС!