Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.09.2021 16:04

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 23 вересня, під керівництвом заступника міського голови Зоряни Заворотної, розглянуто ряд питань.

Зокрема, про перегляд графіку побачень з малолітнім сином; розгляд заяв про надання дозволу на отримання у власність малолітнім дітям земельних ділянок; розгляд забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до КЗ «Ладиженська спеціальна школа Черкаської обласної ради», КЗ « Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради», Монастирищенського ліцею-інтернату «Обдарованість», КЗ «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради», НЗ «Шевченківська спеціалізова ЗОШ- інтернат» та соціальної підтримки їх сімей відповідно до потреб; затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування; зняття із соціального супроводу двох сімей складних життєвих обставин.

В результаті засідання членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.