Уже завтра відновлять очне навчання учні 1-4 класів в усіх освітніх закладах та працюватимуть усі заклади дошкільної освіти громади!

Дата: 23.09.2021 16:39

Кабінет міністрів вирішив скасувати пороги вакцинації для дитячих садків та початкової школи. Тож згідно змін і доповнень внесених Кабміном до постанови №1236, від завтра відновлять очне навчання учні 1-4 класів в усіх освітніх закладах та працюватимуть усі заклади дошкільної освіти громади!

Середні та старші класи зможуть продовжити роботу в очному режимі у «жовтій» зоні тільки за умови вакцинації 80% працівників закладу. Там, де цей поріг не досягнуто, здійснюватиметься навчання із застосуванням технологій дистанційного навчання.

До слова, уже 70% працівників освітньої галузі громади вакциновані. Разом з тим, управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради постійно проводить роботу щодо залучення до вакцинації вчителів та працівників освіти.