З Днем працівників освіти!

Дата: 03.10.2021 08:00

Дорогі вчителі, працівники та ветерани освітньої галузі громади!

Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

У цей день кожний з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, з особливою теплотою і любов'ю згадує свого вчителя, рідну школу.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Щира пошана і вдячність вам за невтомну багатолітню працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм!

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення й здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві.

Нехай успіхи й перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки на благо рідної Монастирищини! А головне – вдячних вам і реалізованих учнів! Зі святом!