Міський голова Олександр Тищенко ознайомився з роботою Лукашівського відділення стаціонарного догляду КЗ «Територіальний центр соціального догляду»

Дата: 04.10.2021 15:41

Днями міський голова Олександр Тищенко ознайомився з роботою Лукашівського відділення стаціонарного догляду КЗ «Територіальний центр соціального догляду (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради.

Олександр Михайлович оглянув заклад, господарську частину та поспілкувався з персоналом щодо стану справ у закладі.

Підопічні Лукашівського відділення стаціонарного догляду забезпечені необхідними умовами для проживання та доглядом завдяки злагодженій роботі колективу. Разом вони роблять усе можливе, аби старість – не стала вироком на самотнє життя.

Зокрема, тут було встановлено нові огорожі та ворота, пофарбовано існуючі огорожі, перероблено та змонтовано центрифугу для прання речей, здійснено масштабні роботи з благоустрою тощо.

Також заклад готовий до зими – забезпечений дровами та продуктами харчування.

Олександр Михайлович відзначив, що робиться усе можливе зі створення комфортних умов для перебування людей похилого віку у відділенні.