Правильний вибір професії – один з найважливіших кроків у житті молодої людини

Дата: 08.10.2021 10:00

Професія визначає у майбутньому соціальний статус і затребуваність у житті особи, а також рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Днями фахівцем з профорієнтації Монастирищенської районної філій Черкаського обласного центру зайнятості Борець Олесею було проведено ряд профорієнтаційних уроків для 52 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.

На заході, йшлося про те,  наскільки важливо зробити ретельний та виважений підхід до вибору майбутньої професії. Школярі дізналися, як правильно обрати професію, які професії користуються попитом на ринку праці,  обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення.

Захід проходив у формі інтерактивного заняття, тому, запропоновані завдання спонукали учасників бути активними: вони задавали питання та висловлювалися щодо власних позицій.

Захід успішно реалізував свою мету: розширення кругозору і формування інтересу учнів до майбутньої професії.