На Монастирищині 6 431 особа завершила вакцинацію проти COVID-19

Дата: 08.10.2021 17:00

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 8 жовтня імунізовано 90 осіб, з них 4 працівників освіти. Так 44 особи отримали першу дозу вакцини (24 – CoronaVac, 15 – Pfizer і 1 – AstraZeneca) та 46 – другу дозу вакцини (11 – CoronaVac, 9 – Pfizer і 26 – AstraZeneca).

Мобільна бригада працювала в селах: Бачкурине, Халаїдове, Сатанівка, Терлиця, Тарнава. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

ПОВІДОМЛЯЄМО, що в суботу, 9 жовтня, з 10.00 до 13.00 години у відділенні поштового зв'язку «Монастирище 1» мобільна бригада КНП «Монастирищенський ЦПМСД» буде проводити щеплення вакцинами AstraZeneca та CoronaVac.

Нагадуємо, що у вихідні також працюватиме Центр масової вакцинації за адресою м. Монастирище, вул. Соборна, 1 (приміщення поліклініки), каб. 9.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна за номером  068-256-16-61.