Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 12.10.2021 16:26

11 жовтня 2021 року  в   Монастирищенській міській раді було проведено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.

Конкурсний відбір проведено   відповідно до вимог, визначених Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Учасник конкурсу склала письмовий іспит зі знання Конституції України, Законів України "Про державну службу",  «Про службу в органах місцевого самоврядування» , "Про запобігання корупції" та специфіки  функціональних повноважень.

З результатами проведення конкурсного відбору можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Монастирищенської міської ради за посиланням: Оголошення про результати конкурсуФото без опису