Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Семінар для безробітних громадян

Дата: 12.10.2021 09:00
Кількість переглядів: 216

Відділ активної підтримки Монастирищенської районної філії продовжує свою співпрацю з відділом обслуговування громадян № 14 ГУ ПФУ в Черкаській області з метою роз’яснення з питань легальної зайнятості та поінформованості населення з питань пенсійного забезпечення.

Днями у Монастирищенській службі зайнятості було організовано та проведено семінар для безробітних громадян за участю головного спеціаліста – уповноваженої особи  Ірини Валеріївни Стасюк.

Ірина Валеріївна ознайомила присутніх з ЗУ про «Загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», розповіла про страховий стаж, сплату внесків, легалізацію заробітної плати, наслідки виплати зарплати в конвертах тощо.

Окрім того, увагу безробітних було зосереджено і на умовах набуття страхового стажу, вимогах до визначення права для виходу на пенсію за віком та переліку необхідних документів для призначення пенсії.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення, тому активність учасників підтвердила актуальність таких зустрічей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора