Перемога в Обласному конкурсі «Бібліотечний простір: ідеї та втілення»

Дата: 12.10.2021 16:30

Монастирищенська публічна бібліотека стала Переможцем в Обласному конкурсі «Бібліотечний простір: ідеї та втілення» , який відбувся з 01.07.2021 р. по 31.08.2021 р. у Черкаській ОУНБ імені Тараса Шевченка у номінації кращий бібліотечний простір (за межами закладу) з проєктом «Бібліотека біля фонтану». Хочемо зазначити, що наша книгозбірня взяла участь в двох номінаціях, тож наш проєкт «Бібліотека – місце зустрічей» (в межах закладу) теж відзначено як один з кращих. Особливо активними в конкурсі було шість громад, які відгукнулись на можливість прорекламувати та заявити про себе як інноваційно-креативний, комфортний, потрібний для громади бібліотечний заклад.

Дякуємо всім, хто долучався до наших заходів, хто співпрацював та допомагав! Це наша спільна перемога!