14 жовтня – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2021 08:35

Шановна монастирищенська громадо!

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисників та захисниць України.

Мабуть недарма День захисників та захисниць України відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисників та захисниць України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних та сильних.

Сердечно бажаю усім вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Міський голова Олександр ТИЩЕНКО!