Організована безкоштовна екскурсія для дітей учасників АТО/ООС з Монастирищини до м. Умань

Дата: 15.10.2021 19:00

В рамках святкування Дня захисників і захисниць України, за ініціативи міського голови Олександра Тищенка, була організована безкоштовна екскурсія для дітей учасників АТО/ООС з Монастирищини до м. Умань.

Так вчора, 14 жовтня, 52 діток відправилися в захоплюючу подорож до найбільшого в Україні парку динозаврів та героїв відомих кінострічок «DinoSofia» та фентезі-парку «Нова Софіївка». Під час екскурсії вони познайомилися з понад 60 експонатами тварин реальних розмірів, серед них майязавр, анкілозавр, паразавролоф, трицератопс, диметродон, стегозавр тощо. А також побачили неймовірні водоспади, фонтани, арт-інсталяцію, оглядовий майданчик та інше.

Діти були взахваті від побаченого, адже дізналися багото чого нового та неймовірно цікавого. Тож екскурсія вдалася на славу та залишила по собі приємні емоції та гарний настрій!

Для зручної та комфортної подорожі дітей учасників АТО/ООС, міською радою були зоорганізовані автобуси, а депутатом міської ради Ігорем Бровком надане пальне.