Відбулася атестація народних аматорських колективів громади

Дата: 18.10.2021 17:00

17 жовтня на сцені Монастирищенського будинку культури відбулася атестація народних аматорських колективів громади у відповідності Наказу Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації від 5 березня 2021 року. Атестаційною комісією комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» було відзначено високий рівень та професіоналізм творчих колективів громади. Високе звання «народний аматорський колектив» підтвердили чотири колективи Монастирищенського центру культури та дозвілля: народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Монастирищенські козаки» (керівник Максим МУЛИК) народний аматорський вокальний ансамбль української пісні «Співаймо!» (керівник Аліна ГЕДЗУН), народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Злагода» (керівник Лариса КАПЛУН), народний аматорський драматичний колектив «Чумацький шлях» (керівник Юрій ПОДОЛЯНЮК) та народний аматорський фольклорно-обрядовий колектив «Вишуканка» Бачкуринського СБК (керівник Олена РОМАНОВА) й народний аматорський хор ветеранів праці «Надвечір’я» Монастирищенського МБК (керівник Олександр НАКАЗНИЙ).

Бажаємо колективам успіхів та нових творчих звершень! Велику вдячність висловлюємо керівникам за їх професіоналізм, майстерність та любов до обраної справи, аматорам – за взаєморозуміння, старання, витривалість і талант.