Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Долучайтеся до підготовки першого плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

Дата: 20.10.2021 08:37
Кількість переглядів: 216

Фото без опису

Президент України затвердив нову Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки. Документ розроблявся Урядом у тісній співпраці з представниками інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, експертами.

Для залучення представників інститутів громадянського суспільства, експертів до підготовки першого плану заходів з реалізації Стратегії низка центральних органів виконавчої влади проведе у жовтні – листопаді 2021 року громадські онлайн-обговорення.

Запрошуємо долучитися до онлайн-обговорень (слідкуйте за оновленнями, можливі зміни та доповнення):

21 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Міністерства у справах ветеранів (питання забезпечення ефективних процедур громадської участі у формуванні та реалізації державної політики на національному та регіональному рівнях, вирішенні питань місцевого значення та створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку інститутів громадянського суспільства).

Подати заявку для участі можна за формою: https://forms.gle/Ktb5zM7yXZiQCMg27.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: e-mail: ganna.demydenko@gmail.com, тел.: (096) 723 14 02.

22 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Державної податкової служби (питання створення сприятливих умов для підтримки інститутів громадянського суспільства громадянами та суб’єктами господарювання, у т. ч. шляхом запровадження податкових стимулів для підтримки відповідних інститутів, їх участі в соціально-економічному розвитку держави).

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (044) 284-18-41, (044) 247-81-10, e-mail: nromanyuta@tax.gov.ua.

Додаткова інформація стосовно обговорення  https://bit.ly/3b671ul.

22 жовтня об 11.00 – онлайн-зустріч Міністерства юстиції (питання врегулювання на законодавчому рівні правових гарантій та механізмів реалізації свободи мирних зібрань; удосконалення законодавчого регулювання порядку та способів подання звернень, а також розгляду таких звернень, відповідальності за їх неналежний розгляд та зловживання правом на звернення; удосконалення правового регулювання процедури подання та розгляду електронних петицій; удосконалення законодавства стосовно регулювання механізму проведення громадської антидискримінаційної експертизи).

Посилання для приєднання до онлайн-зустрічі на платформі ZOOM – https://bit.ly/3b68xN3.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (044) 271 16 33, (044) 271 15 74, e-mail: v.popova@minjust.gov.uaya.aksonova@minjust.gov.ua.

Додаткова інформація стосовно обговорення – https://bit.ly/3vrs3MY.

25 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Міністерства у справах ветеранів (питання стимулювання участі інститутів громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України).

Подати заявку для участі можна за формою: https://forms.gle/Ktb5zM7yXZiQCMg27.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (096) 723 14 02, e-mail: ganna.demydenko@gmail.com.

25 жовтня о 15.00– онлайн-зустріч Міністерства молоді та спорту (питання створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку інститутів громадянського суспільства).

Подати заявку для участі можна за формою: https://cutt.ly/pRhiV70.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (044) 246-62-36, 289-13-09, e-mail: molorg@ukr.net.

26 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Державної податкової служби (питання сприяння розвитку благодійної діяльності, зокрема шляхом перегляду розміру неоподатковуваної податком на доходи фізичних осіб благодійної допомоги, яка надається інститутами громадянського суспільства, що мають статус неприбуткових, на користь осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначених Законом України «Про соціальні послуги»; усунення неузгодженостей між положеннями Закону України «Про волонтерську діяльність» та Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів, пов’язаних із провадженням волонтерської діяльності).

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (044) 284-18-41, (044) 247-81-10, e-mail: nromanyuta@tax.gov.ua.

Додаткова інформація стосовно обговорення  https://bit.ly/3b671ul.

26 жовтня о 15.00 – онлайн-зустріч Міністерства юстиції (питання спрощення і скорочення строків реєстрації, створення і припинення інститутів громадянського суспільства).

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (044) 233-64-96, e-mail: o.triichuk@minjust.gov.ua.

27 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Міністерства у справах ветеранів (питання створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці).

Подати заявку для участі можна за формою: https://forms.gle/Ktb5zM7yXZiQCMg27.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (096) 723 14 02, e-mail: ganna.demydenko@gmail.com.

27 жовтня о 10.30 – онлайн-зустріч Міністерства освіти і науки (питання створення умов для формування та діяльності інститутів громадянського суспільства).

Подати заявку для участі можна за формою: https://bit.ly/3aKAeuq.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: e-mail: dvirska.oksana@mon.gov.ua.

27 жовтня об 11.00 – онлайн-зустріч Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (питання сприяння забезпеченню процедур безпосередньої участі членів територіальних громад у вирішенні питань місцевого значення в умовах особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей).

Подати заявку для участі можна за формою: https://forms.gle/UiHBB152arbmXSXt6.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: e-mail: m.shapoo3567@gmail.comshapovalma@minre.gov.ua.

28 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Державної податкової служби (питання невключення вартості соціальних послуг, наданих та отриманих особами, включеними до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб – отримувачів соціальних послуг; створення гнучких та ефективних податкових умов для ведення соціального підприємництва).

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (044) 284-18-41, (044) 247-81-10, e-mail: nromanyuta@tax.gov.ua.

Додаткова інформація стосовно обговорення  https://bit.ly/3b671ul.

28 жовтня об 11.00 – онлайн-зустріч Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (питання підвищення рівня залучення інститутів громадянського суспільства до діяльності у сфері забезпечення та захисту прав людини і основоположних свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, відновлення територіальної цілісності та розбудови миру в Україні).

Подати заявку для участі можна за формою: https://forms.gle/zuHjiyxkxfMvuw7Y8.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: e-mail: m.shapoo3567@gmail.com, shapovalma@minre.gov.ua.

28 жовтня о 14.00 – засідання громадської ради при Міністерстві соціальної політики (питання створення сприятливих умов для участі інститутів громадянського суспільства у наданні соціальних послуг).

Подати заявку для участі можна на e-mail: grmsp2019@gmail.com.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (044) 289 05 37, e-mail: t.v.shyptenko@mlsp.gov.ua.

29 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Міністерства у справах ветеранів (підведення підсумків та затвердження фінальних пропозицій від Мінветеранів до плану заходів щодо реалізації Стратегії).

Подати заявку для участі можна за формою: https://forms.gle/Ktb5zM7yXZiQCMg27.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: тел.: (096) 723 14 02, e-mail: ganna.demydenko@gmail.com.

29 жовтня о 10.00 – онлайн-зустріч Міністерства охорони здоров’я (питання створення правових, регуляторних та економічних умов для участі інститутів громадянського суспільства у наданні за бюджетні кошти соціально значущих послуг у сфері охорони здоров’я).

Подати заявку для участі можна за формою: https://bit.ly/3n4nFjy.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: e-mail: gromad.moz@gmail.com.

29 жовтня о 14.00 – публічне громадське обговорення Національного агентства з питань державної служби (питання створення сприятливих умов для діяльності інститутів громадянського суспільства).

Подати заявку для участі можна на e-mail: honcharova@nads.gov.ua або за тел.: (044) 256 00 20.

1 листопада о 15.00  онлайн-зустріч Державної служби статистики (питання створення умов для підвищення рівня обізнаності громадськості про участь інститутів громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України).

Подати заявку для участі можна за формою: https://bit.ly/3lRuBB3.

Контакти для додаткової інформації стосовно участі: e-mail: S.Obednikova@ukrstat.gov.ua.

3 листопада о 15.00 – онлайн-засідання громадської ради при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів (питання забезпечення ефективних процедур громадської участі у формуванні та реалізації державної політики на національному та регіональному рівнях, вирішенні питань місцевого значення).

Подати заявку для участі можна на e-mail: jen.simkova@gmail.com або за тел.: (044) 206 31 01.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора