Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті колишнього начальника відділу статистики в Монастирищенському районі Синиці Ольги Григорівни

Дата: 20.10.2021 16:34

Нехай добрий, світлий спомин про Ольгу Григорівну назавжди залишиться у серцях рідних, колишніх колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять Ользі Григорівні.