ТОВ "Черкасиенергозбут" Монастирищенський ЦОС інформує!

Дата: 22.10.2021 08:24

Шановні споживачі – отримувачі пільг і житлових субсидій!

Доводимо до вашого відома особливості розрахунку суми пільг і субсидій на електричну енергію у зв’язку зі зміною ціни.

Так, відповідно до інформації Міністерства соціальної політики України обчислення суми пільг і житлових субсидій буде здійснюватися за ціною (тарифом) 1,44 грн за 1 кВт*год, а наступному місяці здійснюватиметься коригування (донарахування) для тих отримувачів пільг і житлових субсидій, у кого ціна (тариф) відмінна від тієї, яка застосовувалася для розрахунку в минулому місяці.

Таке явище пов’язано з тим, що розрахунок проводиться органами соцзахисту населення за поточний місяць до 25 числа, а інформацію про фактичний тариф, який застосовуватиметься, можна отримати лише у наступному місяці.

Тож, якщо у наступних періодах Ви отримаєте меншу суму пільги чи субсидії за електроенергію, то хвилюватися не варто, оскільки в наступному місяці ці кошти мають бути донараховані автоматично.

Нагадуємо, що по питанню рахунків за спожиту електроенергію можна звертатися за т. 2-68-00, м.т.0675105431(вайбер),  ел.пошті monasturuschezbut@gmail.com

Дякуємо за розуміння та вчасну оплату рахунків!