На Монастирищині відбулося урочисте відкриття сучасного артоб’єкту

Дата: 22.10.2021 18:36

Завдяки тісній співпраці міського голови Олександра Тищенка з місцевим підприємцем Олегом Пархоменком  в нашому місті з’являються нові проєкти для зручності і комфорту  жителів та гостей громади.

Так, сьогодні біля дитячого парку відбулося урочисте відкриття артоб’єкту- скульптури з металу у 3D- форматі, яка є новим віянням в архітектурі сучасних міст. Скульптура є уособленням єднання природи та металу. У вечірній час фігура підсвічується, що додає їй об’єму та загадковості.

Також працівниками «МКЗ» було відреставровано лавки, які знаходяться біля скульптури.

Меценатом проєкту виступив  директор «МКЗ» (Цибулів) Олег Пархоменко, який не стоїть осторонь від потреб громади, а завжди готовий  робити внески у позитивні зміни  для нашої  громади.

Дякуємо  Олегу Пархоменку за його активну участь в розвитку інфраструктури громади.

Сподіваємося, що така співпраця продовжуватиметься й надалі.