Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, які надає споживачам КП "Теплокомуненерго"

Дата: 26.10.2021 15:57

Спосіб оприлюднення:

веб-сторінка міської ради monastyrysche-gromada.gov.ua

Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, які надає споживачам КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище )

Спосіб надання зауважень і пропозицій

Надсилання зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Монастирищенської міської ради: 19101, Черкаська область, м. Монастирище, вул. Соборна, 117.

Телефон для довідок: 2-10-15.

Пропозиції та зауваження будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 (десяти) робочих днів з дати оприлюднення на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради.