Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 27.10.2021 12:30

27 жовтня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Монастирищенської  міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Тищенка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Після оголошення порядку денного члени виконкому перейшли безпосередньо до розгляду питань.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради члени виконкому заслухали та обговорили такі питання: про внесення уточнень у рішення виконавчого комітету міської ради від 23.09.2021 № 191 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництва, транспортування, постачання та на послуги з постачання теплової енергії, які надає споживачам КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище»; про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Монастирищенської міської територіальної  громади; про утворення комісії  з проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин; про схвалення внесення змін до бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік; про роботу з ветеранами та про організацію волонтерського руху в громаді; про узгодження Статуту громадського формування з охорони громадського порядку в Монастирищенській міській територіальній громаді (Нова редакція); про передачу в оренду нерухомого майна юридичним особам; про надання дозволу на встановлення рекламних конструкцій тощо.

Окрім цього, ще було розглянуто питання про видалення зелених насаджень  та постановку громадян на квартирні черги.

Після детального обговорення членами виконавчого комітету одноголосно було підтримано рішення.