Щира вдячність за допомогу в ремонті доріг громади!

Дата: 01.11.2021 15:06

Головною проблемою дорожньої галузі Монастирищенської громади та України в цілому, як і раніше, залишається брак фінансування.

Від недостатнього фінансування страждає не тільки якість самого дорожнього об’єкта, але й перспективний розвиток територій, а також пов’язана з ним якість життя людей.

Проте і сьогодні серед мешканців громади є ті, кому небайдужа дана проблема. Саме ці люди – підприємці, сільгоспвиробники, розуміючи складну ситуацію з фінансуванням, за власний кошт, з допомогою своєї техніки, роблять значний внесок в ремонт доріг в громаді.

Так, завдяки співпраці міського голови Олександра Тищенка та місцевих фермерів – Миколи Трохимчука, Миколи Орендарчука та Віктора Рикуна було виконано ямковий ремонт та ремонт картами на ділянках доріг загального користування місцевого значення 0241206 Копіювата-Степівка, 0241215 (Монастирище-ст.Монастирище-Коритня) Княжа Криниця.

Щиро дякуємо за вашу позицію, фінансову допомогу, розуміння ситуації та проблем новоствореної громади!