«Оволодій новою професією»

Дата: 02.11.2021 10:33

Нещодавно у Монастирищенській районній філії Черкаського центру зайнятості відбулась презентація послуг з професійного навчання у т. ч. послуг ЦПТО для 9 безробітних.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Розна Жанна Борисівна ознайомила учасників семінару з роботою центрів професійно-технічної освіти, формами навчання, переліком професій та спеціальностей, за якими здійснюється навчання, прокоментувала ситуацію на сучасному ринку праці, загострюючи увагу присутніх на тому, що саме робітничі професії найбільше затребувані на ринку праці.

З метою допомоги у виборі нової професії та профілю професійного навчання присутніх було запрошено на тестування із застосуванням сучасних методів діагностики з метою визначення професійно важливих якостей.