Розпочинається сезон полювання на хутрового та парнокопитних звірів

Дата: 02.11.2021 15:07

Згідно наказу Монастирищенської районної громадської організації Українського товариства мисливців і рибалок сезон полювання на хутрових та парнокопитних тварин на Монастирищині розпочнеться з 6 листопада 2021 року й триватиме до 17 січня 2022 року.

Дні полювання – субота, неділя.

Допускаються до полювання лише ті мисливців, які мають усі дозвільні документи.

Шановні мисливці, закликаємо вас дотримуватися закону та нагадуємо, що браконьєрство становить серйозну загрозу для багатьох видів диких тварин і є серйозною причиною втрати біорізноманіття.

Також нагадуємо на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання та правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю, дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів.