Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в громаді Дня працівників сільського господарства

Дата: 03.11.2021 15:21

Під керівництвом заступника міського голови Олега Недогоди, за участі заступника міського голови Зоряни Заворотної, секретаря виконавчого комітету Світлани Тесленко та керівників структурних підрозділів міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня працівників сільського господарства в Монастирищенській міській територіальній громаді.

На засіданні були розглянуті пропозиції щодо організації святкування, обговорено формат проведення заходу з урахуванням усіх протиепідемічних заходів та кандидатури найкращих представників галузі для відзначення грамотами і подяками, проговорено й інші організаційні питання.

За підсумками заходу надано відповідні доручення.