Відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги

Дата: 03.11.2021 16:59

Сьогодні, 3 листопада, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Монастирищенської міської територіальної громади.

Під час розгляду звернень комісією враховані обставини зазначені в довідках, актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та інші документи. Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади. Зокрема, на розгляд комісії надійшли 7 звернень від жителів громади, 4 звернення, що стосувалися допомоги на лікування були підтримані, 2 направлені на доопрацювання у зв’язку з невідповідністю в документах та одному заявнику було відмовлено.