Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 04.11.2021 15:59

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 4 листопада під керівництвом  заступника міського голови Зоряни Заворотної, розглянуто ряд питань.

Зокрема, про встановлення порядку побачень жителя м.Монастирище з малолітнім сином; про стан виконання обов’язків опікуна над дітьми-сиротами; про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітніх дітей; розгляд забезпечення прав і найкращих інтересів дитини, влаштованої/зарахованої на цілодобове  перебування до Монастирищенського  ліцею-інтернату  «Обдарованість» та соціальної підтримки її сімї відповідно до потреб;  затвердження перегляду індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування; про хід здійснення соціального супроводу двох сімей складних життєвих обставин; про взяття під соціальний супровід сімї із смт.Цибулів; про продовження терміну соціального супроводу сімї із с.Попудня.

В результаті засідання членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.