Привітали з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 15:54

Представники сфери культурної діяльності завжди асоціюються зі святом і урочистостями, бо саме вони організують яскраве дійство, змусять наше серце защеміти від зворушливої мелодійної пісні, чи разом із їхнім запальним танком ритмічно відбивати такт музики. Вони радують наше око неповторними мальовничими картинами і тішать слух романами і віршами.

Саме ці люди зберігають і передають найкращі традиції українського народу та примножують їх своїми талановитими ідеями і творчими здобутками.

Жодна нація не має свого продовження без цих чудових майстрів – зберігачів культурної спадщини. І ми захоплюємося їхніми талантами і працею для людей та щиро бажаємо їм міцного здоров’я і ще більше творчих успіхів.

Для мешканців Монастирищенської ТГ це свято завжди яскраве і прекрасне, адже у всіх населених пунктах громади є неймовірно талановиті народні та аматорські колективи, які завжди радують нас своєю творчістю.

Сьогодні з нагоди свята для працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися урочистості. Міський голова Олександр Тищенко та начальник відділу культури Юрій Кудін побажали всім працівникам культури громади, майстрам народної творчості та аматорам сцени міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення і щастя та відзначили грамотами Монастирищенської міської ради та відділу культури творчі колективи Монастирищини.

«Громада високо цінує ваш вагомий внесок у розвиток національної культурної скарбниці. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності та творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті», – сказав Олександр Михайлович.

За вагому матеріально-фінансову підтримку у сфері культури і з нагоди дня працівників культури та майстрів народного мистецтва подяки Монастирищенської міської ради отримали місцеві меценати, які підтримують та допомагають галузі культури Монастирищини матеріально.

Незабутні хвилини радості, хорошого, святкового настрою та музичні подарунки від аматорів сцени лунали з нагоди професійного свята.

У святковий день зичимо вам, шановні культурні діячі, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проєктів!