Дата: 10.11.2021 12:00

10 листопада 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Монастирищенської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Тищенка.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради члени виконкому заслухали та обговорили такі питання: про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництва, транспортування та постачання, які надає споживачам КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище;  про схвалення внесення змін до бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік; про клопотання щодо нагородження Почесними грамотами Черкаської обласної ради керівників фермерських господарств.

Окрім цього, ще було розглянуто питання відділу містобудування та архітектури і служби у справах дітей.

З усіх питань порядку денного прийняті рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.