З 17 листопада Монастирищенський ЦПМСД розпочне проводити щеплення проти COVID-19 вакциною Moderna

Дата: 15.11.2021 13:00

Moderna – це мРНК-вакцина на основі нуклеїнових кислот розроблена американською компанією. Фактично це фрагмент нуклеїнової кислоти, що несе інформацію про вірус-код, запакований в наночасточки для стабілізації. Коли така вакцина потрапляє в організм, із неї зчитується інформація й за цим кодом утворюється білок. У результаті утворюється не вірус, а тільки його білки, які імунна система впізнає як «чужі» і вчиться їх нейтралізовувати. Коли згодом в організм людини потрапить сам вірус, імунна система його впізнає і знешкодить.

Moderna на 73,1% ефективна у запобіганні інфікуванню штамом «Дельта» та на 96,1% – у запобіганні важкому перебігу та смерті від штаму «Дельта».

Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини Moderna з інтервалом у 28 днів.

Не зволікайте та не давайте вірусу шанс! Вакцинуйтеся – захистіть себе та будьте вільними!

Вакцинація – єдиний шлях до подолання пандемії коронавірусу та захисту свого здоров’я від хвороби.

Записатися на щеплення проти COVID-19 можна зателефонувавши за номером: 068-256-16-61.