Ремонт дороги розпочато

Дата: 16.11.2021 13:30

Сьогодні, 16 листопада,  в с.Княжа Криниця розпочато поточний середній ремонт автомобільної  дороги загального користування місцевого значення О2411215 /Монастирище-ст.Монастирище-Коритня/ -Княжа Криниця, км 7+000 – км 9+000 ( при вїзді в населений пункт).

На даний час  працює дорожня техніка ПП «Дорстрой» (м.Христинівка),  шляховики проводять підготовчі роботи: вирівнювання  верхнього шару покриття дороги.

Після всіх етапів робіт (вирівнювання, зміцнення основи із додаванням щебенево-піщаної суміші) буде влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону.

Ремонт даної ділянки дороги  став можливий завдяки співпраці  громади та області, з пропозицією щодо внесення цієї дороги до переліку ремонтів  міський голова  Олександр Тищенко звернувся  до голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка.

Висловлюємо вдячність очільнику області  Олександру Олександровичу Скічку та народному депутату України Антону Володимировичу Яценку  за допомогу, співпрацю та сподіваємося на подальшу підтримку.