Щоб усе всі діти знали, є газети і журнали

Дата: 17.11.2021 16:05

Часом важко собі уявити, який багатий і незмінний арсенал відомостей вміщують у собі газети і журнали і як багато вони можуть дати читачам-дітям.

В Монастирищенській бібліотеці для дітей учням 2-В класу ліцею «Ерудит» (вчитель Сазонтова Алла Олексіївна) проведено огляд періодичних видань: «Щоб усе всі діти знали, є газети і журнали». Діти дізналися, що поряд із книгами живуть газети і журнали. А на їх сторінках є багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть у навчанні, відкриють безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі. А ще ці газети та журнали можна читати із своїми батьками і друзями, прийшовши до читальної зали бібліотеки.

Сподіваємося, що читайлики обов’язково потоваришують з дитячою періодикою.