Наш дух не зламати, свободу не вбити

Дата: 19.11.2021 15:18

21 листопада в нашій державі відзначається День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів і подій. В наш час в історію ввійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу.

В Монастирищенській бібліотеці для дітей до відзначення дня Гідності та Свободи в читальній  залі оформлена книжкова виставка-хроніка: «Україна у боротьбі за державність», на якій представлені документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані. Проведено патріотичний репортаж: «Наш дух не зламати, свободу не вбити»  для учнів 9-В класу ліцею «Ерудит» та учнів 8-А класу спеціалізованої школи №5. Під час бесіди йшла мова про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя, заради свободи.

Ми мусимо пам’ятати про всіх мужніх людей, робити все можливе, щоб подвиг героїв не був марним.

Ми не маємо права їх забути.