Привітали заслуженого працівника сільського господарства України Вараницю Федора Олександровича!

Дата: 19.11.2021 16:11

Сьогодні заступники міського голови Олег Недогода, Зоряна Заворотна   привітали з прийдешнім святом заслуженого працівника сільського господарства України, колишнього голову райдержадміністрації Вараницю Федора Олександровича!

Теплі, щирі  слова подяки  із  побажаннями  міцного здоров’я звучали  на  адресу  Федора Олександровича!

За багаторічну сумлінну працю на благо району, активну життєву позицію та з нагоди Дня сільського господарства  вручили  Федору Олександровичу  квіти  та запашний коровай.

Вараниця Федір Олександрович народився 15 липня 1948 року в с. Попудня Монастирищенського району Черкаської області в сім’ї селянина. В 1966 році закінчив Сарнівську середню школу. З дружиною Іриною Василівною виховали трьох синів, мають онуків.

З 1967 по 1972 рік навчався в Уманському сільськогосподарському інституті, по закінченні якого одержав спеціальність вченого агронома.

В 1972 році працював агрономом по насінництву в колгоспі ім. Шевченка с. Попудня Монастирищенського району.

Після служби в рядах Радянської Армії (1974-1977 роки) працював головним агрономом, заступником голови колгоспу «Прогрес» с. Леськове Монастирищенського району.

З 1983 по лютий 1986 року - голова колгоспу ім. Карла Маркса с. Нове Місто. В лютому 1986 року був призначений головою районного агропромислового об’єднання, першим заступником голови райвиконкому. На цій посаді працював до січня 1994 року.

З січня 1994 року по червень цього ж року - представник Президента України в Монастирищенському районі.

З червня 1994 по вересень 1995 року - голова районної ради народних депутатів.

З вересня 1995 по березень 2005 року - голова Монастирищенської районної державної адміністрації.

З 2004 року - Заслужений працівник сільського господарства України. За 30 років роботи в районі на відповідальних посадах активно сприяв розвитку всіх галузей економіки, особливо сільського господарства.

Нагороджений медаллю «За трудову доблесть», має почесні грамоти від Черкаської         обласної    державної адміністраціі.