21 листопада - День Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 08:45

Шановні монастирищани!

21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

Українська нація кров’ю своїх синів та доньок утвердила найвищі людські чесноти - Гідність й Свободу. Вже не сотня, а тисячі Героїв в пантеоні Небесного війська. Слова щирої вдячності та низький уклін висловлюємо активістам та учасникам Революційних подій, воїнам московсько-української війни, волонтерам та родинам загиблих Героїв України!

Від щирого серця бажаємо усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Миру всім нам!

Слава Україні!