Відбулася нарада у міського голови

Дата: 25.11.2021 11:23

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко провів нараду за участі його заступників, керівників структурних підрозділів та відділів виконавчого комітету міської ради.

Під час наради йшлося про завершення ремонтних робіт вхідної веранди інфекційного відділення Монастирищенської багатопрофільної лікарні. Також були розглянуті питання роботи закладів освіти та культури в громаді.

Окрім цього, було детально обговорено проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодоморів, Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, Дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування. Всі заходи відбудуться з дотриманням протиепідемічних вимог, передбачених для «червоної» карантинної зони.

За результатами наради були надані відповідні доручення.