День пам'яті жертв Голодомору!

Дата: 27.11.2021 09:00

Шановні жителі громади!

Остання субота листопада об’єднує не лише всіх українців світу, але й все людство у жалобі. Цього дня ми схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – жертвами тоталітарного режиму та згадуємо трагедію вселенського масштабу, коли тихою смертю вимирали цілі сім’ї чесних українських трударів.

Можна спустошити бібліотеки та передрукувати книжки, але не можна викреслити з історії Голодомор...

Сьогодні кожен житель Монастирищини повинен твердо сказати: «Ми сильні! Ми пам’ятаємо!» – берегти пам’ять про кожного закатованого, кожного загиблого, і нехай цей біль згуртує нас та надасть сили для зміцнення кордонів власної землі, незалежності та ідентичності! Бажаєм, щоб на ваших столах завжди був хліб. Хай оберігає нас Господь, хай оберігає Україну.

Світла пам’ять безвинно загиблим!