Монастирищенська міська рада з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть учасника АТО Дзируна Віктора Миколайовича

Дата: 27.11.2021 15:00

Вчора, 26 листопада, на 55 році життя помер учасник антитерористичної операції, монастирищанин Віктор Миколайович Дзирун.

Віктор Дзирун був мобілізований за контрактом до лав Збройних сил України в вересні 2015 року. Тричі брав участь у бойових діях в Донецькій та Луганській областях з листопада 2015 року по листопад 2017 року. Був молодшим сержантом, водієм автомобілів.

У листопаді 2017 року, під час військової служби отримав травму, в результаті якої був демобілізований за станом здоров’я та отримав першу групу інвалідності.

Тривалий час Віктор Миколайович боровся з хворобою. На жаль, вона виявилась сильнішою.

Висловлюємо щире співчуття близьким і рідним покійного. Світла пам'ять про Віктора Дзируна назавжди залишиться в наших серцях. Пам’ятаємо його подвиг та мужність.

Царство Небесне та вічний спокій його душі.