Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Дата: 29.11.2021 14:41

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 29 листопада, під керівництвом  заступника міського голови Зоряни Заворотної, розглянуто ряд питань.

Зокрема, питання щодо умов виховання та проживання неповнолітніх дітей в родині жителя с.Нове Місто та жительки смт.Цибулів; розгляду забезпечення прав і найкращих інтересів дитини, влаштованої/зарахованої на цілодобове  перебування до  Монастирищенського  ліцею-інтернату  « Обдарованість » та соціальної підтримки їхніх сімей відповідно до потреб малолітньої дитини; ходу здійснення соціальної роботи з сім’єю с.Шарнопіль; затвердження та перегляду індивідуального плану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами засідання членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.