До відома депутатів міської ради!

Дата: 29.11.2021 10:00

За розпорядженням міського голови,  відповідно до статті 214 Регламенту Монастирищенської міської ради 30 листопада 2021 року о 9.00 годині скликається позачергова 9 сесія міської ради. Засідання сесії буде проводитись ДИСТАНЦІЙНО в режимі телефонного зв’язку. До порядку денного сесії  внесено  одне питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020№3-12/VIII «Про бюджет Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік».  Інформація  фінансового управління до проекту   рішення міської ради з даного питання направлена депутатам на електронні адреси і розміщена на сайті громади в розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії».

Невідкладна потреба проведення позачергової сесії виникла в зв’язку із  набранням законної сили рішенням господарського суду Черкаської області  від 20.10.2021  щодо стягнення з Управління праці та соціального захисту населення Уманської РДА на користь АТ Укртелеком  24860  грн. заборгованості за надання послуг жителям колишнього Монастирищенського району  у  минулому 2020 році  та загрозою блокування рахунків соціального органу(припинення оплати  надання соціальних послуг населенню всього Уманського району, в т.ч. і Монастирищенської ТГ).

Секретар міської ради                          Наталія Шамрай