Збройні Сили України – слава, гордість, міць країни!

Дата: 06.12.2021 14:40

Щорічно шостого грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Цей день виконує особливу функцію – своєрідне об’єднання всіх військовослужбовців країни, які захищають суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, які забезпечують безпеку нашої України.

Українські воїни надійні захисники, віддані патріоти для яких честь, свобода і незалежність понад усе.

Для майбутніх захисників і всіх відвідувачів в Монастирищенській бібліотеці для дітей влаштовано книжкову виставку-вітання:  «Збройні Сили України – слава, гордість, міць  країни!»

Книги, які розміщенні на виставці висвітлюють  історичний шлях становлення  та розвитку Збройних Сил України та книги про воїнів, які захищають нас на сході України.

Дорогі захисники Вітчизни! Щиро вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба над Україною.

Низький уклін! Нехай береже Вас Господь! Слава Вам і Слава Україні.